DBK Logo
First Choice Logo

Dati di contatto

BENE TRUCKS Sp. z o.o.

ul. Lubelska 43 A 10-410 Olsztyn
89 534 54 06

Grzegorz Błachowicz

Specjalista ds. sprzedaży

g.blachowicz@grupadbk.com
+48 602 750 745
Eugeniusz Zawadzki

Specjalista ds. sprzedaży

e.zawadzki@grupadbk.com
+48 602 750 726
Andrzej Rocki

Specjalista ds. sprzedaży

a.rocki@grupadbk.com
+48 600 300 412
Monika Kajetanek

Asystentka działu sprzedaży

m.kajetanek@grupadbk.com
+48 883 374 559
Anna Maria Olszewska

Purchase Manager

a.olszewska@grupadbk.com
+48 662 241 589
Marcin Kwiatkowski

Dyrektor Działu Administracji

m.kwiatkowski@grupadbk.com
+48 668 131 215
Jacek Guzowski

Kierownik techniczny działu sprzedaży

j.guzowski@grupadbk.com
+48 662 241 588
Mariusz Sierak

Doradca techniczny działu sprzedaży

m.sierak@grupadbk.com
+48 728 413 450
Ewa Kornatowska

Specjalista ds.administracji

e.kornatowska@grupadbk.com
+48 600 040 035

ODDZIAŁ GDAŃSK

ul. Lubowidzka 33 80-174 Gdańsk
58 303 89 80

Mateusz Gruchała

Specjalista ds. sprzedaży

m.gruchala@grupadbk.com
+48 882 129 392
Piotr Rurka

Specjalista ds. sprzedaży

p.rurka@grupadbk.com
+48 600 200 381

ODDZIAŁ RUDA ŚLĄSKA

ul. Radoszowska 1A 41-707 Ruda Śląska
32 342 77 23

Jacek Sobieski

Specjalista ds. sprzedaży

j.sobieski@grupadbk.com
+48 600 040 036
Jakub Śmiglewicz

Specjalista ds. sprzedaży

j.smiglewicz@grupadbk.com
+48 608588602
Magdalena Radwańska

Asystentka działu sprzedaży

m.radwanska@grupadbk.com
+48 602 380 164

ODDZIAŁ WARSZAWA

Święcice ul. Zaborowska 1 05-860 Płochocin

Arkadiusz Kwiatkowski

Specjalista ds. sprzedaży

a.kwiatkowski@grupadbk.com
+48 668 131 222
Andrzej Kurnik

Specjalista ds. sprzedaży

a.kurnik@grupadbk.com
+48 662241587
Cezary Stefankowski

Doradca techniczny działu sprzedaży

c.stefankowski@grupadbk.com
+48 882133714

ODDZIAŁ OPOLE

Ul Wrocławska 151 45-837 Opole

Jacek Sobieski

Specjalista ds. sprzedaży

j.sobieski@grupadbk.com
+48 600 040 036
Rafał Tarnowski

Specjalista ds. sprzedaży

r.tarnowski@grupadbk.com
+48 662 155 215

ODDZIAŁ SOSNOWIEC

ul. Logistyczna 4 41-208 Sosnowiec

Adam Jochymek

Specjalista ds. sprzedaży

a.jochymek@grupadbk.com
+48 +48734155221
Jakub Śmiglewicz

Specjalista ds. sprzedaży

j.smiglewicz@grupadbk.com
+48 608588602

ODDZIAŁ BŁONIE

ul. Powstańców 97 05-870 Błonie

Andrzej Kurnik

Specjalista ds. sprzedaży

a.kurnik@grupadbk.com
+48 662241587
Arkadiusz Kwiatkowski

Specjalista ds. sprzedaży

a.kwiatkowski@grupadbk.com
+48 668 131 222

ODDZIAŁ POZNAŃ

ul. Świerkowa 2 64-320 Buk

Grzegorz Błachowicz

Specjalista ds. sprzedaży

g.blachowicz@grupadbk.com
+48 602 750 745



Mailing

Iscriviti al mailing per ricevere le informazioni sulle offerte nuove